Hakkımda

www.satisortaklgi.org.nk

Merhaba,

Bu yazımı okuduğunuza göre sizinle ortak bir noktamız var demektir; internetten para kazanmak

Ben de sizin gibi internetten para kazanmak isteyen girişimcilerden birisiyim. İnternetten para kazanmak isteyen bir çok girişimci gibi ben de internetten para kazanmanın yollarını yine internette araştırdım. Araştırmalarım sonucunda bir çok yöntem olduğunu gördüm ve bazılarını deneyerek para kazanmaya çalıştım.  Yapmış olduğum bu çalışmaların bazılarında başarısız oldum bazılarında ulaşmak istediğim sonuçlara yaklaştım, bazılarında hedeflerime ulaştım.

İnternetten para kazanmak konusunda kendimi geliştirebilmek için uzun süre hem emek harcadım hem de para harcadım. Bu süreç içerisinde kendimi geliştirerek yeni bilgiler öğrenmeye devam ettim ve öğrendiğim  bilgiler dahilinde para kazanmaya başladım. İnternetten para kazanmak konusunda yaşadığım deneyimler bana internetten en çok para kazandıran yöntemin satış ortaklığı(affiliate marketing) oldunu gösterdi.

Ben de benim gibi internetten para kazanmak isteyen girişimcilerle internetten en çok para kazandıran yöntem olan satış ortaklığı(affiliate marketing) hakkında bilgiler paylaşarak onların internetten para kazanmalarına yardımcı olmak istedim. Bu girişimcilerden birisi olarak sizin de internetten para kazanmanıza yardımcı olmak isterim. Bu nedenle internetten para kazanma yöntemleri arasında size en çok para kazandıracak olan satış ortaklığı(affiliate marketing) yöntemini uygulamanızı tavsiye ederim.

Türkiye’deki affiliate networklerden birisinde Account Manager olarak çalıştım. Çalıştığım süre içerisinde bu sektör hakkında daha fazla bilgi sahibi oldum. Sahip olmuş olduğum bilgilerimi ve yeni öğreneceğim bilgileri bu sitede sizlerle paylaşmak istediğim için gerçek kimliğimi açıklama kararı aldım.

Bu sitede paylaştığım ve paylaşacaklarım benim kendi deneyimlerim ve araştırmaların sonucunda edindiğim bilgilere dayanmaktadır. Sizlere önermiş olduğum veya önereceğim kaynaklar benim yararlandığım kaynaklar olacaktır. Kendim kullandığım ve yararlı olduğuna inandığım kaynakları sizlerle paylaşacağım. Kaynaklardan yararlanmak kendi inisiyatifinizde olan bir konudur. İlerleyen zaman içerisinde Satış ortaklığı ve Girişimcilik konularında öğrendiğim bilgileri ve yararlı olduğuna inandığım yazıları sizlerle paylaşacağım.

Sitede iletişim bölümü bulunuyor ancak danışmanlık hizmeti vermediğimi bilmenizi isterim. Dolayısıyla iletişim bölümünden bana yazdığınız her maile kısa süre içerisinde cevap veremeyebilirim. Müsait oldukça cevap vermeye çalışacağım.

Umarım paylaşımlarımla size bir değer katabilirim.

Saygılarımla

Nejat KOZAN