Türkçe Kaynak

Merhaba Arkadaşlar,

İnternet kazançları ile ilgilendiğinize ve araştırmalar yaparak benim sayfama geldiğinize göre Satış Ortaklığı’nın (Affiliate Marketing) nasıl yapıldığını anlatan Türkçe kaynağın çok az olduğunun farkındasınızdır. Ben Türkçe olarak hazırlanmış neredeyse her kaynağı aldım ve inceledim. İncelemiş olduğum kaynakların çoğu sadece E-book şeklinde bir pdf den oluşan eğitimlerdi. Bazıları videolar ile desteklenmiş eğitimlerdi.

Bugün sizlere Satış Ortaklığı’nın (Affiliate Marketing) nasıl yapıldığını ve bu yöntemi kullanarak nasıl para kazanacağınızı anlatan bir Video İçerikli Eğitimden (online eğitim) bahsetmek istiyorum. Bahsetmek istediğim eğitim genç bir girişimci olan Mert Eryiğit Bey’in hazırlamış olduğu Odaklı Trafik Affiliate Marketing E-Kursu dur.

Eğer internet kazançları ile ilgileniyorsanız ve araştırmalar yapıyorsanız Mert Bey’i tanıyor olduğunuzu düşünüyorum. Ben kendisini takip ediyorum, bilgi ve deneyimlerinden yararlanıyorum. Kendi web sitesi üzerinden vermiş olduğu eğitimi aldım ve videoları teker teker izledim. Hazırlamış olduğu bu eğitim affiliate marketing hakkında hiçbir bilgisi olmayan bir kişiye de bu konuda kendisini geliştirmiş olan bir kişiye de hitap ediyor. İçerikler sıfırdan ileri seviyeye olacak şekilde hazırlanmış videolardan oluşmaktadır. Diğer pdf şeklindeki eğitimlerden en önemli farkı videolardan oluşması ve online olması nedeniyle internet olan her yerden ulaşılabiliyor olmasıdır.

Eğitimin içeriğine geçmeden önce belirtmem gereken bir konu var; eğer eğitimi alayım hemen zengin olayın 1-2 ay içerisinde 3000 TL 5000 TL veya daha fazla kazanayım diye düşünüyorsanız bu eğitim size hitap etmeyen bir eğitimdir. Çünkü bu eğitimin içeriği; bir konuda blog hazırlamak ve Google arama motorunu bir nevi iş ortağı olarak kullanarak, oluşturulan blog üzerinden kazanç elde etmektir. Blog un zaman içerisinde Google da indekslenmesi ile elde edeceğiniz kazançlar giderek artacaktır. 

Biraz da eğitim içeriğinden bahsedeyim;

ODAKLI TRAFİK AFFİLİATE MARKETİNG E-KURSU

Eğitim 6 modülden oluşmaktadır. Şimdi her bölümün detaylarını bakalım;

6 adet modül eğitime ek olarak HEDİYE BONUS ürünleri de verilmektedir.

Belirttiğim gibi başarılı bir eğitim programı ve Türkiye’de var olan eğitim programları içinde öncelikli olarak tavsiye edebileceğim bir eğitim programı. Ben de eğitim videolarından kendi adıma yeni bilgiler edindim.

Şimdi size bu eğitim ile ilgili daha güzel haberler vereyim 🙂 Eğitim içeriğinin güzel ve yararlı olduğunu zaten belirttim ama…

eğitimi almadan önce eğitimi ve eğitimi veren kişinin anlatım tarzını görme imkanım var mı?

diye düşünüyorsanız… İşte benim yanıtım : EVEETTHEM DE ÜCRETSİZ 🙂

Mert Bey 4 videoluk bir seri hazırlamış ve affiliate marketing hakkında bilgiler paylaşmış. Bence bu video serisini hazırlayarak affiliate marketing hakkında hiç bilgisi olmayan bir kişiyi vermiş olduğu eğitime ÜCRETSİZ olarak hazırlamak istemiş. Eğer siz de ÜCRETSİZ olan bu 4 videoluk eğitim serisinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki butonu tıklayın..

Ücretsiz video serileri e-mail adresinize gelecektir. Videoların hepsi bir mail ile GELMEYECEK. 1 veya 2 günde bir mail gelecek ve video serileri tamamlanacaktır. Eğer beklemek istemiyor hemen bugün eğitime katılmak ve çalışmalarınıza başlamak istiyorsanız aşağıdaki butonu tıklayın..

(Not: Video serilerinin tamamının size ulaşması yaklaşık 7 günü bulacaktır.)

Türkiye’de Satış Ortaklığı (affiliate marketing) eğitimleri arasında ilk tavsiye edeceğim online eğitime kayıt olarak siz de satış ortaklığı ile gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu online eğitimden yararlanmanızı tavsiye ederim.

Başarılar..